Kommunal - og regional dep. (KRD)

Definisjonskatalogen utarbeides i samarbeid mellom fylkeskommune, SSB og KRD.  

Aktivitetskalender

‹‹ August 2016 ››
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Neste aktiviteter:

Gardermoen

Årshjul i forbindelse med rapportering

Designed by Aplia - Developed by Aplia - Powered by eZ Publish

Bottom

Designed by Aplia - Developed by Aplia - Powered by eZ Publish | Personvern | Logg inn

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 24 2016 10:23:39
Script start
Timing: Aug 24 2016 10:23:39
Module start 'content'
Timing: Aug 24 2016 10:23:39
Module end 'content'
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "pagelayout.tpl" with resource "design"
Strict: Deprecation Aug 24 2016 10:23:39
Function templateInit() has been deprecated in 4.3 in favor of eZTemplate::factory()
Strict: Deprecation Aug 24 2016 10:23:39
Function templateInit() has been deprecated in 4.3 in favor of eZTemplate::factory()
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "node/view/box.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltext.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezstring.tpl" with resource "design"
Strict: Deprecation Aug 24 2016 10:23:39
Function templateInit() has been deprecated in 4.3 in favor of eZTemplate::factory()
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "node/view/box.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezimage.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltext.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl" with resource "design"
Strict: Deprecation Aug 24 2016 10:23:39
Function templateInit() has been deprecated in 4.3 in favor of eZTemplate::factory()
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "node/view/box.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltext.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl" with resource "design"
Strict: Deprecation Aug 24 2016 10:23:39
Function templateInit() has been deprecated in 4.3 in favor of eZTemplate::factory()
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "node/view/box.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltext.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl" with resource "design"
Strict: Deprecation Aug 24 2016 10:23:39
Function templateInit() has been deprecated in 4.3 in favor of eZTemplate::factory()
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "node/view/box.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltext.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/line.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl" with resource "design"
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl" with resource "design"
Timing: Aug 24 2016 10:23:39
Script end
Notice: Aug 24 2016 10:23:39
eZTemplate: Loading template "setup/debug_toolbar.tpl" with resource "design"

Main resources:

Total runtime0.2027 sec
Peak memory usage21,504.0000 KB
Database Queries164

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0170 3,443.29692,284.0078
Module start 'content' 0.01700.0328 5,727.30475,069.3125
Module end 'content' 0.04980.1528 10,796.61728,109.7422
Script end 0.2027  18,906.3594 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00552.7116270.0002
Check MTime0.00080.4041210.0000
Find INI Files0.00020.090260.0000
Mysql Total
Database connection0.00200.974610.0020
Mysqli_queries0.01497.34991640.0001
Looping result0.00150.75461620.0000
TS translator
TS init0.00291.415130.0010
TS cache load0.00190.932630.0006
TS context load0.00140.679130.0005
Template Total0.111955.270.0160
Template load0.00844.137170.0012
Template processing0.109453.975370.0156
Template load and register function0.00100.512010.0010
Override
Cache load0.00281.3743360.0001
states
state_id_array0.00070.363090.0001
state_identifier_array0.00100.4932140.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00170.853550.0003
Fetch class attribute name0.00070.361090.0001
XML
Image XML parsing0.00120.567550.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.022890.0000
General
dbfile0.00070.3485440.0000
String conversion0.00000.003510.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/vigo/design/vigo/stylesheets/core.css
extension/vigo/design/vigo/stylesheets/pagelayout.css
extension/vigo/design/vigo/stylesheets/content.css
extension/ezwt/design/standard/stylesheets/websitetoolbar.css
extension/vigo/design/vigo/stylesheets/theme.css
extension/vigo/design/vigo/stylesheets/mobile.css
design/standard/stylesheets/debug.css
JS0https://use.fontawesome.com/14a739d831.js
extension/vigo/design/vigo/javascript/modernizr.js
extension/ezjscore/design/standard/javascript/jquery-1.10.2.min.js
extension/ezjscore/design/standard/javascript/jquery-ui-1.10.3.custom.min.js
extension/vigo/design/vigo/javascript/jquery.cycle.all.js
extension/vigo/design/vigo/javascript/site.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/vigo/design/vigo/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
2node/view/box.tplinfobox/box.tplextension/vigo/design/vigo/override/templates/infobox/box.tplEdit templateOverride template
5content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
6content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/gwbase/design/gwbase/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
3node/view/box.tplinfobox/box_footer.tplextension/vigo/design/vigo/override/templates/infobox/box_footer.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/line.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/line.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 30
 Number of unique templates used: 13

Time used to render debug report: 0.0005 secs