Vigo IKS faggrupper

Oversikt over Vigo IKS sine faggrupper med ledere og medlemmer.

 

Faggruppe VIGO Fagopplæring:

Øistein Ørseng, Vigo IKS/Østfold fylkeskommune, Leder

E-post: oistein.orseng@ostfoldfk.no

Ragnhild Bertheussen, Troms fylkeskommune

E-post: ragnhild.bertheussen@tromsfylke.no

Grethe Juvik Lohne, Hordaland fylkeskommune

E-post: grethe.lohne@hfk.no

 

Long Le, Oslo kommune

E-post: long.le@ude.oslo.kommune.no

  

Fagruppe VIGO Inntak 

Kjartan Sande, Oslo kommune, Leder

E-post: kjartan.sande@ude.oslo.kommune.no

Randi Hagnes Røsæg, Nord-Trøndelag fylkeskommune

E-post: randi-hagnes.rosag@ntfk.no

Svein Jarle Svedal, Sogn og Fjordane fylkeskommune

E-post: svein.jarle.svedal@sfj.no

 

Faggruppe VIGO Web

Ståle Wold, Rogaland fylkeskommune, Leder

E-post: staale.wold@rogfk.no

Marianne Skog Nyborg , Sør-trøndelag fylkeskommune

E-post: marianne.skog.nyborg@stfk.no

Marianne Dahl Hansen, Telemark fylkeskommune

E-post: marianne.dahl.hansen@t-fk.no

 

Faggruppe VIGO Teknisk

Svein Håkon Skulstad, Vigo IKS, Leder

E-post: svein@vigodrift.no

Stein Lier, Akershus fylkeskommune

E-post: stein.lier@akershus-fk.no

Ragnar Kvithyll, Sør-Trøndelag fylkeskommune

E-post: ragnar.kvithyll@stfk.no

Jan Roar Skaar, Østfold fylkeskommune

E-post: jan.roar.skaar@ostfoldfk.no

 

Faggruppe VIGO Kodeverk

Trude Riple, Vigo IKS/Hordaland fylkeskommune, Leder

trude@vigodrift.no

Jarl W. Alnæs, Oslo kommune

jarlw.alnas@ude.oslo.kommune.no

Rønnaug Hansen, Hedmark fylkeskommune

ronnaug.hansen@hedmark.org

Øistein Ørseng

oistein.orseng@ostfoldfk.no

 

Faggruppe VIGO - Qlikview

Bodil Onsaker Berg, Buskerud fylkeskommune, Leder

bodil.berg@bfk.no

Hans Skjøthaug, Hedmark Fylkeskommune

hans.skjothaug@Hedmark.org

Stian Ellefsen, Nordland fylkeskommune

stian.ellefsen@nfk.no

Elin Wikan, Hordaland fylkeskommune

elin.wikan@hfk.no

 

Faggruppe vilbli 

Janne Furuly, Akershus fylkeskommune

E-post: janne.furuly@akershus-fk.no

Lene Røland, Telemark fylkeskommune

E-post: lene.roland@tfk.no

Hege Fagerli, Akershus fylkeskommune

E-post: hege.fagerli@afk.no

Jarl W. Alnæs, Oslo kommune

E-post: jarlw.alnas@ude.oslo.kommune.no

Mille Paasche-Aasen, LEX

E-post: mille.paasche-aasen@lex.no

Vigdis Margrethe Hoven, Vigo IKS, Leder

E-post: vigdis@vigodrift.no

Brynjulf Bøen, Vigo IKS

E-post: brynjulf@vigodrift.no

 

Faggruppe VIGO Voksen 

John Kristiansen, Vigo IKS/Oppland fylkeskommune, Leder

E-post: john.kristiansen@oppland.org

Ketil Tokstad, Sør-Trøndelag fylkeskommune

E-post: ketil.tokstad@stfk.no

Siv Tone Slettbakk, Nordland fylkeskommune

E-post: siv.tone.slettbakk@nfk.no

Siv Ellen Eie Stornes, Rogaland fylkeskommune

E-post: siv.ellen.eie.stornes@rogfk.no

 

Faggruppe OTTO

Laila Helen Tretnes Nielsen, Møre & Romsdal fylkeskommune

E-post: laila.helen.tretnes.nielsen@mrfylke.no

Jan Øyvind Snørteland, Rogaland fylkeskommune

E-post: jan.oeyvind.snorteland@rogfk.no

Ågot Espeland, Buskerud fylkeskommune

E-post: agot.espeland@bfk.no

 

 

 

 

 

Designed by Aplia - Developed by Aplia - Powered by eZ Publish

Bottom

Designed by Aplia - Developed by Aplia - Powered by eZ Publish | Personvern | Logg inn

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.