Til hovedinnhold

Ansatte i Vigo IKS

Vigo IKS har 7 fast ansatte i tillegg til daglig leder, Brynjulf Bøen. Selskapet har også frikjøpte medarbeidere fra fylkeskommuner i hele landet.  

I nedtrekksmenyen under finner du navn og e - postadresser til disse. 

Ta kontakt med Inntakskontoret i fylkeskommunen der du bor dersom du har spørsmål om søknad, inntak, svar og formidling til læreplass.

Vigo IKS logo

Ansatte

Brynjulf Bøen (daglig leder)

brynjulf@vigodrift.no

Vigdis Margrethe Hoven (seniorrådgiver)

vigdis@vigodrift.no

Svein Håkon Skulstad (rådgiver)

svein@vigodrift.no

Bjørn Tveiten (rådgiver)

bjorn@vigodrift.no

Ranveig Gule (rådgiver)

ranveig@vigodrift.no

Frode Sjovatsen (rådgiver)

frode@vigodrift.no

Per Ola Stålberg (utvikler)

Ola@vigodrift.no

Torleif Gravelsæter (utvikler)

Torleif@vigodrift.no

Trude Riple, frikjøpt i 80% stilling fra Hordaland fylkeskommune

trude@vigodrift.no

Hans Skjøthaug, frikjøpt i 40% stilling fra Hedmark fylkeskommune

Hans.skjoethaug@hedmark.org

John Kristiansen, frikjøpt i 20% stilling fra Oppland fylkeskommune

john.kristiansen@oppland.org

Silja Holbæk-Hanssen, frikjøpt i 30 % stilling fra Akershus fylkeskommune

silja.holbak-hanssen@afk.no

Hanne Holtan, frikjøpt i 20 % stilling fra Oslo kommune

hanne.holtan@ude.oslo.kommune.no

Developed by Aplia - Powered by eZ Publish - Informasjonskapsler