Til hovedinnhold

Ansatte i Vigo IKS

Vigo IKS har 8 fast ansatte i tillegg til daglig leder, Brynjulf Bøen. Selskapet har også frikjøpte medarbeidere fra fylkeskommuner i hele landet.  

I nedtrekksmenyen under finner du navn og e - postadresser til disse. 

Ta kontakt med Inntakskontoret i fylkeskommunen der du bor dersom du har spørsmål om søknad, inntak, svar og formidling til læreplass.

Vigo IKS logo

Ansatte

Brynjulf Bøen (daglig leder) brynjulf@vigodrift.no

Frode Sjursen (assisterende leder) frode2@vigodrift.no

Vigdis Margrethe Hoven (seniorrådgiver) vigdis@vigodrift.no

Svein Håkon Skulstad (rådgiver) svein@vigodrift.no

Bjørn Tveiten (rådgiver) bjorn@vigodrift.no

Ranveig Gule (rådgiver) ranveig@vigodrift.no

Frode Sjovatsen (rådgiver) frode@vigodrift.no

Per Ola Stålberg (utvikler) Ola@vigodrift.no

Torleif Gravelsæter (utvikler) Torleif@vigodrift.no

Karl Petter Kristiansen (rådgiver) karlpetter@vigodrift.no

Trude Riple, frikjøpt i 80% stilling fra Vestland fylkeskommune trude@vigodrift.no

Hans Skjøthaug, frikjøpt i 50% stilling fra Innlandet fylkeskommune Hans@vigodrift.no

Torbjørn Digernes Jakobsen, frikjøpt i 50% stilling fra Møre og Romsdal fylkeskommune Torbjorn@vigodrift.no

Silja Holbæk-Hanssen, frikjøpt i 30 % stilling fra Viken fylkeskommune Siljah@viken.no

Øistein Ørseng, frikjøpt i 30% stilling fra Viken fylkeskommune oisteinor@viken.no

John Kristiansen, frikjøpt i 20% stilling fra Innlandet fylkeskommune John.kristiansen@innlandetfylke.no

Ingunn Barli, frikjøpt i 20 % stilling fra Trøndelag fylkeskommune Ingunn.Barli@trondelagfylke.no

Developed by Aplia - Powered by eZ Publish - Informasjonskapsler