Til hovedinnhold

Ansatte i Vigo IKS

Vigo IKS har 25 fast ansatte i tillegg til daglig leder, Brynjulf Bøen. Selskapet har også frikjøpte medarbeidere fra fylkeskommuner i hele landet.  

I nedtrekksmenyen under finner du navn og e - postadresser til disse. 

Ta kontakt med Inntakskontoret i fylkeskommunen der du bor dersom du har spørsmål om søknad, inntak, svar og formidling til læreplass.

Vigo IKS logo

Ansatte

Frode Sjursen (kst. daglig leder) frode.sjursen@vigoiks.no

Brynjulf Bøen (seniorrådgiver) brynjulf.boen@vigoiks.no

Trygve Gunnarshaug (Innkjøpsrådgiver) Trygve.gunnarshaug@vigoiks.no

Cathrine Hill-Jensen (Kommunikasjonsrådgiver) cathrine.hill-jensen@vigoiks.no

-

Bjørn Harald Sti (seksjonsleder Samferdsel) Bjorn.sti@vigoiks.no

Vanja Valjord Christensen (rådgiver Samferdsel) vanja.christensen@vigoiks.no

David Andrè Hosen (prosjektleder Samferdsel) david.hosen@vigoiks.no

Øystein Reppesgård ( prosjektleder Samferdsel) oystein.reppesgard@vigoiks.no

Vigdis Margrethe Hoven (seksjonsleder Utdanning) vigdis.hoven@vigoiks.no

Bjørn Tveiten (seniorrådgiver, VIS) bjorn.tveiten@vigoiks.no

Heidi Oppebøen (IT servicemanager, VIS) heidi.oppeboen@vigoiks.no

Ola Brustad (IT rådgiver, Qlik) Ola.brustad@vigoiks.no

Marie Graarup (rådgiver, Qlik) Marie.graarup@vigoiks.no 

-

Svein Håkon Skulstad (seksjonsleder Fellestjenester) svein.skulstad@vigoiks.no

Frode Sjovatsen (rådgiver, FINT) frode.sjovatsen@vigoiks.no

Trond Magnus Sevre (utvikler, FINT) Trond.sevre@vigoiks.no

Kenneth Folkestad Goa (utvikler, FINT) Kenneth.goa@vigoiks.no

Lasse Ulvær (utvikler, FINT) Lasse.ulvaer@vigoiks.no

Nils - Odd Solberg (utvikler, FINT) Nilsodd.Solberg@vigoiks.no

Erling Jahr (utvikler, VIGO BAS) Erling.jahr@vigoiks.no

Jennifer Strand (Frontend-utvikler, FINT) Jennifer.strand@vigoiks.no

Ole Anders Eidjord (Løsningsarkitekt , FINT) Ole.anders.eidjord@vigoiks.no

Henrik Knutsen (IT - lærling, FINT ) henrik.knutsen@vigoiks.no

Egil Ballestad (Utvikler) egil.ballestad@vigoiks.no

Linda Wangen Loftsgarden (Utvikler) linda.wangen.loftsgarden@vigoiks.no

Developed by Aplia - Powered by eZ Publish - Informasjonskapsler