Til hovedinnhold

Ansatte i Vigo IKS

Vigo IKS har 7 fast ansatte i tillegg til daglig leder, Brynjulf Bøen. Selskapet har også frikjøpte medarbeidere fra fylkeskommuner i hele landet.  

I nedtrekksmenyen under finner du navn og e - postadresser til disse. 

Ta kontakt med Inntakskontoret i fylkeskommunen der du bor dersom du har spørsmål om søknad, inntak, svar og formidling til læreplass.

Vigo IKS logo

Ansatte

Brynjulf Bøen (daglig leder), brynjulf@vigodrift.no

Vigdis Margrethe Hoven (seniorrådgiver), vigdis@vigodrift.no

Svein Håkon Skulstad (rådgiver), svein@vigodrift.no

Bjørn Tveiten (rådgiver), bjorn@vigodrift.no

Ranveig Gule (rådgiver), ranveig@vigodrift.no

Frode Sjovatsen (rådgiver), frode@vigodrift.no

Per Ola Stålberg (utvikler), Ola@vigodrift.no

Torleif Gravelsæter (utvikler), Torleif@vigodrift.no

Trude Riple, frikjøpt i 80% stilling fra Vestland fylkeskommune, trude@vigodrift.no

Hans Skjøthaug, frikjøpt i 50% stilling fra Innlandet fylkeskommune, Hans@vigodrift.no

Torbjørn Digernes Jakobsen, frikjøpt i 50% stilling fra Møre og Romsdal fylkeskommune, Torbjorn@vigodrift.no

Silja Holbæk-Hanssen, frikjøpt i 30 % stilling fra Akershus fylkeskommune, Siljah@viken.no

Øistein Ørseng, frikjøpt i 30% stilling fra Viken fylkeskommune, oisteinor@viken.no

John Kristiansen, frikjøpt i 20% stilling fra Innlandet fylkeskommune, John.kristiansen@innlandetfylke.no

Hanne Holtan, frikjøpt i 20 % stilling fra Oslo kommune, hanne.holtan@ude.oslo.kommune.no

Developed by Aplia - Powered by eZ Publish - Informasjonskapsler