Til hovedinnhold

Aust Agder fylkeskommune

Her har du oversikt over ledere og kontaktpersoner i Utdanningsavdelingen:

Stein Kristiansen (Utdanningssjef), stein.kristiansen@austagderfk.no

Heidi Tveide (Fagopplæringssjef), heidi.tveide@austagderfk.no

Anne Katrine Mortensen (Inntaksleder, Vilbli.no redaktør), anne.katrine.mortensen@austagderfk.no

Mette G. Simonsen (Samordning formidling), mette.g.simonsen@austagderfk.no

Merethe Stendal-Karlsen (Vilbli redaktør), merethe.stendal-karlsen@austagderfk.no

Trine Nilsen (Voksenopplæring), trine.nilsen@austagderfk.no

Tom Blakstad (OT-rådgiver), tom.blakstad@austagderfk.no

Jim Atle Bjørgan (Systemansvarlig OT), jim.atle.bjorgan@austagderfk.no

Developed by Aplia - Powered by eZ Publish - Informasjonskapsler