Til hovedinnhold

Innlandet fylkeskommune

Her er en oversikt over ledere og kontaktpersoner i Utdanningsavdelingen: 

Fylkesdirektør for Kompetanse/opplæring  - Tore Gregersen

tore.gregersen@innlandetfylke.no

Fagopplæringsansvarlig – Jørn Bekkelund   

jorn.bekkelund@innlandetfylke.no

Inntaksleder – Kasper Tøstiengen    

kasper.tostiengen@innlandetfylke.no

Formidlingsleder – Kjetil Storeheier Norheim og Merethe Lillehovde

Kjetil.storeheier.norheim@innlandetfylke.no

Merethe.lillehovde@innlandetfylke.no

Vilbli.no redaktør – Unni Kronstad

unni.kronstad@innlandetfylke.no

Voksenopplæringen – Liv Kari Ringen

liv.kari.ringen@innlandetfylke.no

Oppfølgingstjenesten – Lotte Wevelstad

Lotte.wevelstad@innlandetfylke.no

Developed by Aplia - Powered by eZ Publish - Informasjonskapsler