Til hovedinnhold

Rogaland fylkeskommune

Her er en oversikt over ledere og kontaktpersoner i Opplæring:

Navn

Epost

Tittel/Rolle

Joar Loland

joar.loland@rogfk.no

Fylkesdirektør opplæring

Helge Eide

helge.eide@rogfk.no

Seksjonssjef, seksjon for kvalitet, analyse og dimensjonering (inntaksleder)

Ståle A. Wold

staale.wold@rogfk.no

Leder opplæringsavdelingen

Jan Øyvind Snørteland

jan.oyevind.snorteland@rogfk.no

Fagleder, seksjon for opplæring i skole - oppfølgingstjenesten

Randi Hummervoll

randi.hummervoll@rogfk.no

Seksjonssjef, seksjon for opplæring i skole

Catrine Utne Pettersen

catrine.utne.pettersen@rogfk.no

Seksjonssjef, seksjon for fag - og yrkesopplæring

Astri Furumo

astri.furumo@rogfk.no

Leder Inntaksnemda

Monica Fodnestøl

Monica.eirin.fodnestol@rogfk.no

Koordinator Inntak

Torbjørn Hamsø

Torbjorn.hamso@rogfk.no

Formidlingsleder

Bente Lovise Korsand

Bente.korsand@rogfk.no

Vilbli.no redaktør

Siri Eidissen

Siri.eidissen@rogfk.no

Voksenopplæring

Elisabeth Haga

Elisabeth.haga@rogfk.no

Systemansvarlig OT

Developed by Aplia - Powered by eZ Publish - Informasjonskapsler