Til hovedinnhold

Troms og Finnmark fylkeskommune

Her er en oversikt over ledere og kontaktpersoner i Næring og kompetanse: 

Navn

Epost

Tittel/Rolle

Børre Krudtå

borre.krudta@tffk.no

divisjonsdirektør næring og kompetanse

Hege-Karin Leding

hege.leding@tffk.no

Leder PPT/OT -Utanning Vest

Marit Strand Hågensen

marit.haagensen@tffk.no

Ass. Avdelingsleder VKI (VO, karriere og integrering)

Toni Elisabeth Håvardsrud

toni.elisabethhavardsrud@tffk.no

Ass. Avdelingsleder Utdanning Øst

Margunn Blix

margunn.blix@tffk.no

Avdelingsleder Utdanning Øst

Renate Thomassen

renate.thomassen@tffk.no

Ass. Avdelingsleder Utdanning Vest

Bjørn Inge Thomasjord

bjorn-i.thomasjord@tffk.no

Avdelingsleder Utdanning Vest

Susanne lupton

susaanne.lupton@tffk.no

Avdelingsleder VO, Karriere og integrering

Trond Fitje

Trond.Fitje@tffk.no

Fagleder VO Finnmark - Utdanning Øst

Lin-Ingvild Monsen

Lin-ingvild.monsen.holmgren@tffk.no

Fagleder inntak- utdanning Øst og PP-Tjenesten

Gunhild Pedersen

gunhild.pedersen@tfffk.no

Rådgiver ansvar for formiling av lærlinger Utdanning Øst

Elisabeth Hagala

elisabeth.hagala@tffk.no

Fagleder ansvar for Eksamen i Utdanning Øst

Carl philip Lund

Carl.philip.wahlberg.lund@tffk.no

Rådgiver med ansvar for OT-tjenesten i Utdanning Øst

   

Vilbli.no redaktør

Developed by Aplia - Powered by eZ Publish - Informasjonskapsler